Srebrne obrazki religijne – idealna pamiątka Chrztu Świętego

Obrazy o tematyce religijnej to niezwykle ważne elementy religijne, które są dedykowane dla kościołów oraz innych miejsc kultu religijnego. Powinny one gościć również we wszystkich mieszkaniach wiernych rodzin.

 

Obrazy religijne – tematyka oraz  przedstawiane na nich postacie

 

W domach, w których mieszkają rodziny mające silne przywiązanie do religii powinny znajdować się obrazy o tej tematyce. Mogą one przedstawiać postać Jezusa Chrystusa, Matki Boskiej, Ojca Pio czy innych świętych i papieży.

 

W wielu sklepach nie brakuje obrazów przedstawiających Anioła Stróża czy ważne wydarzenia religijne takie jak ostatnia wieczerza czy droga krzyżowa. Obrazy o tematyce religijnej na ścianę są doskonałym manifestem naszej duchowości oraz wiary.

 

Zostały one zaprojektowane z myślą o podkreśleniu wyjątkowych chwil towarzyszących każdemu człowiekowi w ciągu życia.

 

Najliczniejszą grupę stanowią obrazki z postacią anioła stróża (sprawdź tu), które to najczęściej wybierane są z okazji przyjęcia przez dziecko sakramentu chrztu świętego. Obrazki te w kształcie serduszka kwadratu czy prostokąta w znakomity sposób podkreślają sakralny charakter tej uroczystości. Przedstawiony na nich anioł stróż ma strzec małe dziecko przed panującym na świecie  złem.

 

Front każdego obrazka zazwyczaj wykonany jest z niezwykłą pieczołowitością przy użyciu najwyższej próby srebra, która z powodzeniem zapewni nieskazitelną jakość przez długie lata. Dodatkową ochronę blasku oraz koloru stanowi warstwa ochronnego lakieru sprawiająca, że obrazek święty jest niezwykle odporny na nieestetyczne śniedzenie oraz utratę szlachetnego kolorytu.

 

Ten wyjątkowy prezent na chrzest może zostać dopełniony grawerem w formie życzeń lub słów płynących prosto z naszego serca. Wykonany techniką laserową na mosiężnej tabliczce gwarantuje wieczystą jakość, która to przez całe dorosłe życie obdarowanego będzie przypominać mu o tym ważnym dniu.