Poprzez Różaniec bliżej Maryi i Jezusa

Części Różańca pozwalają nam krok w krok podążać za Jezusem i Maryją. Przy rozważaniu tajemnic jest miejsce na radość i miłość, ale również na ból i cierpienie. Część bolesna Różańca Świętego wprowadza nas w tajemnice Męki Pańskiej. Uniwersalność tego przesłania pozwala nam łączyć nasze własne życie z życiem Maryi i Jezusa. Dzięki temu jest nam łatwiej zrozumieć nasze własne i kierować się przede wszystkim miłością. .

Jak to było w Fatimie

Matka Boża z Portugalii czyli Matka Boska Fatimska namawia: „Odmawiajcie Różaniec” i przekonuje nas, że Bóg jest prawdziwą miłością, której deficyty są w życiu każdego człowieka. Przychodzi do nas całkiem niespodziewanie naprawiając nasze życie i daje siłę na przyszłość. Przybliżamy się do niej poprzez codzienne odmawianie koronki. Świadectwa ludzi opierają się na tym, że dopiero dzięki Modlitwie Różańcowej poczuli, że Bóg na prawdę ich kocha, a oni sami nauczyli się tą miłość dawać drugiemu człowiekowi.

Różaniec z bursztynu

Warto zjednoczyć się w tej wspólnej modlitwie ponieważ różaniec odmawiają ludzie na całym świecie. Ma moc i siłę. Często odmawiany sprawia, że paciorki z czasem wycierają się i niszczą. Dobrej jakości koraliki wystarczają na prawdę na długo. Szczególnie polecane są te z naturalnych minerałów. Różaniec z bursztynu jest piękny i ma właściwości lecznicze.To piękne modlić się na naszym polskim bursztynie do Matki Bożej, która jest prawdziwą Królową Polski.

Różańce wykonane z bursztynu dostępne na https://www.meritohurt.pl/rozance-srebrne-z-kamienia/rozaniec-bursztynowy-srebrny,1424,1.html